6

Ілон Маск привітав збірну Марокко з виходом до півфіналу ЧС-2022

Американський підприємець опублікував короткий твіт

Instagram. Ілон Маск

Американський підприємець, інженер та мільярдер Ілон Маск опублікував короткий твіт, у якому привітав збірну Марокко з виходом до 1/2 фіналу ЧС-2022 з футболу у Катарі:

«Привітання Марокко!».

Зазначимо, що марокканці у чвертьфіналі Мундіалю мінімально обіграли збірну Португалії з рахунком 1:0. Марокко стала першою африканською країною, яка зіграє у півфіналі ЧС.

У 1/2 фіналу марокканці зіграють із національною командою Франції. Зустріч відбудеться у середу, 14 грудня. Стартовий свисток пролунає о 21:00 за Києвом.

(18)

Стали відомі всі півфіналістки престижного турніру в Мадриді
Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву