Гарі НЕВІЛЛ: «Повний кошмар. Не суддя, а посміховисько»

Ексгравець збірної Англії незадоволений роботою Вілтона Сампайо

7289
5
Getty Images/Global Images Ukraine. Вілтон Сампайо

Колишній гравець збірної Англії та футбольний експерт на телебаченні Гарі Невілл прокоментував роботу суддівської бригади у чвертьфіналі ЧС-2022 Англія – Франція (1:2).

«Повний жах. Не суддя, а посміховисько. Я не кажу, що Англія програла тільки через це – люди скажуть, що це виправдання – але він просто поганий суддя, негідний», – сказав ексзахисник збірної Англії.

Зазначимо, що матч судив бразилець Вілтон Сампайо. Він призначив два пенальті у ворота збірної Франції.