Він забив переможний гол. Названо найкращого гравця матчу Англія – Франція

Олів'є Жиру заслужив на це звання

1634
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Еліна Світоліна

У суботу, 10 грудня, в Ель-Хаурі на арені «Ель-Байт Стедіум», місткістю 60 000 глядачів, відбувся матч 1/4 фіналу чемпіонату світу 2022 року, в якому грали збірні Англії та Франції (1:2).

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

Одним із героїв зустрічі став автор переможного голу Олів'є Жиру, який зумів відзначитись у другому таймі. Усього на рахунку 36-річного форварда 4 удари, це половина всіх ударів французької команди.

Не дивно, що саме Жиру став найкращим гравцем матчу за версією ФІФА.

(11)

Коментарі 2
antt
Я б тут посперечався на рахунок автора гола.  Так Жіру вдарив головою по мячу, але відразу він влучив в голову МакГуайру  і  прямо відлетів в ближній кут воріт. Де Пікфорд не міг нічого зробити. Так як завдавав удару француз мяч міг полетіти в інший дальній кут воріт. Хоча і  на англійця автогол списати важко - надто коротка відстань була від удару головою Жіру і  головою Макгвайра. Якби вони одночасно завдали удару по мячу а він відбився як від кута, від їх голів це б було ще недолугіше.  Але тоді  швидкість мяча була б набагато меншою іі  мяч би не спрямувся в ворота. Тут в Катарі  багато було  таких рекошетів але цей найменш очевидний, хоча очевидно вирішальний за 15 хвилин до закінчення основного часу.