Кроуфорд боксуватиме з росіянином. Має перемагати нокаутом та йти до Хірна
Інакше мегафайту зі Спенсом ми можемо і не дочекатись
У ніч з 10 на 11 грудня американець Теренс Кроуфорд (38-0, 29 КО) боксуватиме проти росіянина Давіда Аванесяна (29-3-1, 17 КО). Так, росіянин боксуватиме за титул, хоча ніде не анонсувався доступ громадян країни-агресора до титульних поєдинків.
Теренс же вперше боксуватиме без Боба Арума в особі його промоутера. А Едді Хірн прогнозує провал продажів платних трансляцій.
Кроуфорд давно хотів піти від Арума. Мрія збулась, але мегафайт проти Спенса все одно не відбувся
Кар’єра Теренса Кроуфорда якась дивна. Дивишся на рекорд – там суто топові боксери та вкрай впевнені перемоги. Ну от подивіться. З 2016 року американець перемагав поспіль Віктора Постола, Джона Моліну, Фелікса Діаса, Джуліуса Індонго, Джефа Хорна, Хосе Бенавідеса, Аміра Хана, Егідіуса Каваляускаса, Келла Брука та Шона Портера. З них всіх дванадцять раундів протримався тільки Постол.
Неймовірним цей рекорд не назвеш, але дуже і дуже крутим – легко. Фактично, тут не вистачає тільки Еррола Спенса для повного комплекту. А ще Кроуфорд ставав абсолютним чемпіоном світу, чого поки що не зміг зробити його головний потенційний опонент.
І начебто все добре, але все одно чогось не вистачає. Не вистачає голосності та важливості цьому всьому. Ну от всі знають, що Кроуфорд – класний боксер. Всі розуміють, що Теренс може перемогти майже будь-кого, хто не занадто гігантський для нього. І він це підтверджує у ринзі. Все. От так можна описати Теренса.
Не вистачає визначальності перемогам, чи що. Кроуфорд пройшов декілька категорій, всюди перемагав, ставав абсолютом, але не пішов далі. Наприклад, до того ж Канело, хоча про це велись розмови. Досі не зустрівся з Ерролом Спенсом, хоча це протистояння на трилогію, от серйозно.
А тим часом американцю 35. Годинники вже голосно звучать, а не цокають. А Кроуфорд знову не боксує рік. Його розмови про завершення контракту із Бобом Арумом сильно затягнулись. Промоутер розповідав, що він не може заробити з Теренсом. Кроуфорд хотів грошей, що відповідали б його таланту.
Терлись вони об цю тему довго. То сварились так, що Боб передоручав справи боксера своєму сину. То мирились і фотографувались разом після перемоги над тим же Шоном Портером. Але зійтись на чомусь не змогли. Боб не вигадав, як дати Теренсу більше грошей, Кроуфорд менше не захотів.
Здавалось би, робіть бій зі Спенсом. Але знову ні. Еррол погодився, вони дуже довго оголошували, що ось-ось, але отримали ми лише пхик. Теренс розповів, що їм пропонували по двадцять мільйонів, але проти бою був промоутер Спенса. Еррол сказав, що пропозиції не було. Здається, вони не зустрінуться ніколи.
Але ось у цій локальній битві програв Кроуфорд. Навіть, якщо і був правий. Тому що доказів не надав, а в підсумку у Спенса має відбутись топовий поєдинок, а у Кроуфорда – зустріч із Давідом Аванесяном. Тут треба дуже хотіти побачити конкуренцію.
Якщо взяти всіх суперників за останні шість років, то Аванесян за відомістю десь на рівні Каваляускаса та Фелікса Діаса. Якщо не нижче. Вибір не найочевидніший. Хоча в плані боксу, можливо, буде не так погано.
Аванесян – нормальний варіант для повернення. Але він не мав боксувати за пояс
Не зовсім ясно, чому росіянин боксує за пояс. WBO приєднувалась до санкцій інших організацій щодо недопуску росіян до поєдинків за титули. А потім взяли і допустили росіянина через дев’ять місяців війни.
Причому, тут навіть не працюють фантазії щодо того, що Аванесян, як той же Бетербієв – не росіянин. Тому що це не так. Він народився в росії, представляє її, на грудях у нього завжди два прапори – Вірменії та країни-терориста.
Так, він ніде не підтримував війну. Але і не виступав проти. Не був помічений у Криму чи ще десь. Але яка різниця, якщо це – росіянин? При цьому всьому WBO абсолютно ігнорує будь-які питання з приводу цього. Роблять вигляд, що нічого не відбувається.
Кроуфорд, безумовно, фаворит. Букмекери дають на його перемогу 1.07, а на суперника – 7.50. І це абсолютно нормально. Взагалі, якщо не буде нокауту, можна буде сказати, що Теренс не увійшов у бій.
Немає компонентів, в яких Аванесян кращий за Кроуфорда. Не більший, не вищий, не має довших рук. Не має сильнішого удару і точно не технічніший. Що у ньому добре – йде вперед, любить битись. З такими американець не тільки любить боксувати, а й робить це яскраво.
Можна було б його порівняти з Егідіусом Каваляускасом, але ні. Все ж представник Литви більше технічний. А от натиск і робота силовими у них дійсно схожа. Загалом – клієнт Кроуфорда для повернення.
Все ж, коли ти не боксуєш рік, можна іноді вийти і на такого суперника. Просто красиво покласти його спати і займатись своїми справами. Щоправда, від Теренса хочеться більшого. І враховуючи весь галас довкола мегафайту зі Спенсом і те, що відбулось у підсумку, фанати точно незадоволені.
Більше того, Едді Хірн впевнений, що це шоу не продасть і десяти тисяч платних трансляцій. І, якщо чесно, прогноз звучить розумно. Платити гроші за поєдинок не наймедійнішої зірки Кроуфорда проти Аванесяна – ідея так собі.
Хірн давно хотів підписати Теренса – ще коли той був з Арумом. І, можливо, готовий зробити бій у Великій Британії для нього. Та й сам американець не проти – так прямо і говорив. Тож треба покласти росіянина обличчям вперед, а потім переходити до серйозних розмов. Бо часу в 35 років на – це є всього нічого.
|
|
|
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Британський боксер Дерек Чісора проведе бій 8 лютого 2025 року
Олександром зацікавився міланський «Інтер»