САУТГЕЙТ: «Решфорд сьогодні міг зробити хет-трик, але ще потрібно додати»

Головний тренер збірної Англії прокоментував перемогу над Уельсом на ЧС

398
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Саутгейт і Решфорд

Головний тренер збірної Англії Гарет Саутгейт прокоментував перемогу в матчі 3-го туру ЧС-2022 проти Уельсу (3:0):

«У першому таймі ми повністю контролювали гру, але не створили достатньої кількості моментів. Ми трохи вибилися з рівноваги і думали, що зможемо задіяти Маркуса Решфорда та Філа Фодена. І це спрацювало. Наші нападники не були на висоті у першому таймі, але у другому вони реально зробили гру.

Потрібно атакувати з усіх боків. Це проблема для суперника, якщо загроза виходить із різних частин поля. Це конкуренція за місце у складі, і футболісти мають діяти.

Ми задоволені виступом Маркуса Решфорда. Він серйозно додав з моменту Євро-2020 минулого літа. Він міг зробити хет-трик сьогодні, але ще потрібно додати».

Хавбек збірної Англії Джуд Беллінгем у захваті від гола свого партнера по команді Маркуса Решфорда зі штрафного удару: «Штрафний удар у такій грі – великий тиск. Маркус виконав його чудово».

ГОЛ! 0:1. Решфорд, 50 хв.

ГОЛ! 0:2. Фоден, 52 хв.

ГОЛ! 0:3. Решфорд, 68 хв.