ФОТО. Екс-гравець Динамо провів 100-й матч за збірну Хорватії

У Домагоя Віди ювілей

1937
0

Збірна Хорватії у рамках підготовки до фінальної частини чемпіонату світу в Катарі, що стартує 20 листопада, провела контрольний поєдинок із командою Саудівської Аравії.

Балканці здобули перемогу з рахунком 1:0. Автором єдиного голу хорватів на 82-й хвилині став нападник Андрей Крамарич, якому асистував півзахисник мадридського «Реала» Лука Модрич.

Екс-гравець динамівського київського Динамо Домагой Віда вийшов у цьому матчі на заміну. Для захисника Бешикташа цей матч став 100-м у футболці національної команди.

Перша зустріч у футболці Хорватії для Віди відбулася у 2010 році. За цей період Домагой взяв участь у трьох чемпіонатах Європи та двох мундіалях. У 2018 році в росії він разом із командою посів друге місце.