Мирослав СТУПАР: «Вилучення Попова справедливе»

Фахівець вважає, що суддя зробив усе правильно

1974
5
ФК Динамо Київ

Колишній арбітр та член суддівського комітету ФФУ Мирослав Ступар прокоментував вилучення захисника «Динамо» Дениса Попова у матчі 13-го туру УПЛ проти «Колоса» (0:0).

«Вилучення Попова справедливе. Денис двічі зіграв як хокеїст. Болбат на 25-й хвилині на швидкості прокинув м'яч повз Попова, а захисник «Динамо» хокейним прийомом зупинив опонента, за що й отримав перше попередження.

А потім уже перед штрафним майданчиком на 68-й хвилині Попов отримав жовту за підкат під М'якушка. Захисник «Динамо» не зіграв у м'яч, тож друга жовта картка справедлива. Отже, справедливе і вилучення», – сказав Ступар.