Едмар та Олег Голодюк вперше виграли на чолі харківської команди

1953
1
УПЛ

Гру помітно активніше розпочали футболісти «Інгульця». Складалося враження, що вони краще за футболістів харківської команди знають, як у цьому матчі можна досягти успіху і в підсумку відсвяткувати перемогу. Настрій хлопців Сергія Лавриненка призвів до їхнього логічного голу на 23-й хвилині. Козак блиснув у швидкості, втік від Курила та втілив у гол гарний діагональний пас у виконанні Смолякова. 1:0.

До речі, на той момент «Інгулець» вже міг по праву вести у рахунку. Однак на 9-й хвилині Марусич якимось дивним чином влучив метрів з трьох у стійку, а не у ворота, замикаючи передачу від Саківа.

Перевага в рахунку помітно охолодила прагнення гравців «Інгульця». Вони ніби втратили інтерес до того, що відбувається на полі, мов були впевнені в тому, що до перерви з їхньою перевагою нічого поганого не станеться. Сталося. На 39-й хвилині у володіннях Паламарчука пролунав тривожний дзвіночок, коли Смоляков у самовідданому стрибку вибив на кутовий м'яч, що вже летів у порожні ворота після удару Габелка. А ось розіграш стандарту допоміг гравцям «Металіста 1925» паритет відновити. Русин опинився у потрібний час у потрібному місці та впевнено замкнув дальню стійку. 1:1.

Після перерви гравці обох команд повернулися до матчу активно. Але поступово стала помітна перевага підопічних Едмара та Олега Голодюка. Вони швидше розгорталися в атаки, йшли вперед більшими силами, ніж суперники. Не дивно, що врешті-решт їм вдалося буквально дотиснути гравців «Інгульця» і забити переможний гол. І знову харків'янам приніс успіх стандарт. Габелок подав з кутового влучно на Безуглого, який пробив головою впритул з правою від себе стійкою. 2:1.

У час, що залишився, у хлопців Лавриненка не знайшлося аргументів, щоб перешкодити «Металісту 1925» відсвяткувати бажану перемогу після 6 матчів без виграшів.

У таблиці УПЛ «Металіст 1925» із 14 очками посідає 10 місце. У «Інгульця» 7 пунктів та 15 позиція.