8

Мікель АРТЕТА: «Не думаю, що результат відображає те, що сталося на полі»

Наставник «Арсеналу» – про матч із «Брайтоном» у Кубку англійської ліги

Getty Images/Global Images Ukraine. Мікель Артета

Менеджер лондонського «Арсеналу» Мікель Артета дав оцінку грі команди з «Брайтоном» у матчі Кубка англійської ліги, в якому його підопічні програли з рахунком 1:3 та вибули з подальшої боротьби.

«Не думаю, що результат відображає те, що сталося на полі. Ми створили більш ніж достатньо моментів, щоб виграти матч. Болючий результат.

Перші 20 хвилин другого тайму ми почали дуже добре. Ми справді домінували і мали забити два-три голи, але в цей момент ми пропустили другий, і це змінило хід гри», – заявив Артета.

Раніше Мікель Артета оцінив шанси своєї команди у боротьбі за перемогу у чемпіонаті Англії. Нагадаємо, зараз «Арсенал», кольори якого захищає український латераль Олександр Зінченко, посідає у турнірній таблиці 1 місце.