Він образив матір арбітра. Стало відомо, за які слова був вилучений Піке

Жерар з лави запасних отримав червону картку в останньому матчі в кар'єрі

7113
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Жерар Піке

8 листопада у матчі 14-го туру чемпіонату Іспанії «Барселона» на виїзді в Памплоні переграла «Осасуну» (2:1).

Захисник «Барселони» Жерар Піке був вилучений в останньому матчі у своїй кар'єрі, хоча так і не вийшов на поле.

35-річний іспанець залишився незадоволеним червоною карткою, яку отримав Роберт Левандовськи у першому таймі.

Після закінчення першого тайму Жерар Піке підійшов до арбітра Хесуса Хіля Мансано і розпочав суперечку, результатом якої стало вилучення Піке.

За даними іспанських ЗМІ, Піке під час діалогу сказав арбітру:

«Ти бачив кутовий, який призначив біля наших воріт? Ти суддя, який **** нас найбільше на відстані. Це чортова ганьба, *** твою матір».

Нещодавно Піке оголосив про завершення профі-кар'єри. 5 листопада він розпрощався з публікою на Камп Ноу під час матчу «Барселони» проти «Альмерії» (2:0).