Вилучення Піке та Левандовськи. Барселона насилу переграла Осасуну

8 листопада стартував 14-й тур чемпіонату Іспанії

7526
1

8 листопада стартував 14-й тур чемпіонату Іспанії. У вечірньому матчі «Барселона» на виїзді в Памплоні переграла «Осасуну» (2:1).

На 6-й хвилині Давид Гарсія відкрив рахунок для господарів. У середині першого тайму Роберт Левандовськи був вилучений з поля за дві жовті картки. Крім того, вилучення заробив Жерар Піке, який навіть не виходив на поле.

Після перерви Педрі зрівняв рахунок, а Рафінья забив переможний гол на 85-й хвилині.

«Барселона» набрала 37 очок і зміцнила лідерство, випереджаючи «Реал» на 5 очок (хоча у мадридців гра в запасі). «Осасуна» із 23 очками входить до топ-6, зони єврокубків.