4

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ: «Ми тільки й робимо, що переїжджаємо з місця на місце»

Півзахисник київського «Динамо» – про матч із «Кривбасом»

Instagram. Віталій Буяльський

Півзахисник київського «Динамо» Віталій Буяльський прокоментував матч 10-го туру чемпіонату України з футболу проти криворізького «Кривбасу»:

«Наші суперники з чемпіонату України готуються до матчів у тижневому циклі, і у них більше часу на цю підготовку, на те, щоб детально розібрати нашу гру

А ми тільки і робимо, що переїжджаємо з місця на місце. Повноцінного відновлення після матчів та підготовки до наступних ігор зараз майже немає. Можна сказати, що ми граємо на тому фундаменті, який заклали в процесі міжсезонної підготовки.

Чудово знали, як грають команди Вернидуба: вони завжди б’ються з першої хвилини і до останньої. Так було і сьогодні. «Кривбас» на початку матчу добре нас пресингував. Хвилин на 10-15 ми певною мірою загубилися на футбольному полі. Але потім гра у нас пішла, забили два м’ячі. З’явилася впевненість у власних діях, і це дозволило нам здобути перемогу».

Зазначимо, що матч «Динамо» – «Кривбас» завершився з рахунком 3:1.

(10)

Блукаюча роль Бражка, проблема із флангами, лідерство Циганкова та Судакова
Футбол | 27 березня 2024, 14:33 31

Олексій Сливченко аналізує вчорашній успіх збірної України у матчі проти Ісландії (2:1)

Мудрик розповів, які настанови дав Ребров у перерві матчу з Ісландією
Футбол | 27 березня 2024, 18:14 0

Михайло також зізнався, що вже втомився від камбеків і хоче вигравати більш упевнено