Металіст запросить експертну оцінку матчу зі Львовом

Харківський клуб незадоволений

5286
2
ФК Металіст

Директор футбольного клубу «Металіст» Валерій Грига дав оцінку грі 10 туру української Прем'єр-ліги, в якій харків'яни розійшлися миром 1:1 з ФК «Львів».

Поєдинок підопічні Олега Ратія догравали у меншості після вилучення з поля Прядуна на 61 хвилині, яке сталося за рахунку 1:0 на користь харків'ян. Львів'яни врятували матч на 78-й хвилині, коли відзначився Ременяк.

«Гордий за команду, за «Металіст», який у меншості до останньої хвилини атакував, хотів забити другий м'яч та принести місту-герою Харкову перемогу. Але, на жаль, деякі чинники завадили нам це зробити.

Обійдемося без емоцій і не даватимемо оцінку арбітражу по гарячих слідах. Але очевидно, що футбольний клуб «Металіст» обов'язково робитиме запит до Комітету арбітрів УАФ щодо низки рішень, які, на наш погляд, є помилковими та вплинули на результат гри. Розумію наших уболівальників, здивованих та засмучених суддівством, саме тому ФК «Металіст» вимагатиме експертної оцінки компетентних органів згідно з регламентом та іншими нормативними документами», – заявив Грига за підсумками зустрічі «Львів» – «Металіст».