У матчі зі «шпорами» Кріштіану демонстративно пішов із лави запасних

12
Getty Images/Global Images Ukraine. Кріштіану Роналду

Португальський форвард Кріштіану Роналду близький до того, щоб розірвати контракт із клубом «Манчестер Юнайтед», повідомляє португальський інсайдер Педру Алмейда.

За його даними, дуже зросла ймовірність того, що 37-річний футболіст ухвалить рішення про відхід.

19 жовтня Кріштіану демонстративно пішов з лави запасних на 90-й хвилині матчу АПЛ проти «Тоттенхема» (2:0). За деякими даними, він навіть відмовився виходити на поле на 87-й хвилині, оскільки вважав такий пізній вихід неповагою до себе.

За рішенням керівництва клубу Роналду не візьме участь у матчі 13-го туру АПЛ проти «Челсі». Головний тренер Ерік тен Хаг має намір усунути португальця від занять із основною командою.

Цього сезону португалець в АПЛ провів 8 матчів і забив 1 гол за «Манчестер Юнайтед». Також у його активі 4 поєдинки та 1 м'яч у Лізі Європи.