Володимир ЯКИМЕЦЬ: «Так далі точно не може продовжуватись»

Захисник «Кривбасу» – про гру з «Олександрією» (0:2)

1343
0
ФК Кривбас Кривий Ріг. Володмир Якимець

Захисник криворізького «Кривбасу» Володимир Якімець поділився думкою щодо матчу 8-го туру Української Прем’єр-ліги проти «Олександрії», у якому його команда програла з рахунком 0:2. Нагадаємо, після цього поєдинку головний тренер криворізької команди Юрій Вернидуб натякнув на можливість своєї відставки.

«Важко щось коментувати. Вже наш сьомий матч, але одні й ті ж помилки. Атакуємо, створюємо моменти, а суперник з напівмоменту забиває. Прості голи пропускаємо, наші помилки. Буде теорія, будемо розбиратись. Командою зберемось й будемо робити якісь висновки. Так далі точно не може продовжуватись.

У першому таймі все зробили для того, щоб забити й не раз, але… А суперник нічого не створив до перерви, й все одно забив нам. Другий тайм: граємо, але один епізод й пропускаємо вдруге. Це важко пояснити. Працювати, працювати, та ще раз працювати. Цим й будемо займатись у найближчий час», – розповів Якимець.