Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Інші новини
| Оновлено 12 жовтня 2022, 22:06
4911
20

Президент УЄФА: «Ми не бачимо причин для усунення білорусі»

Александер Чеферін оригінально прокоментував прохання громадськості покарати спільника рф

| Оновлено 12 жовтня 2022, 22:06
4911
Президент УЄФА: «Ми не бачимо причин для усунення білорусі»
Instagram. Александер Чеферін
Google Підпишіться на новини Sport.ua

Президент УЄФА Александер Чеферін прокоментував прохання громадськості усунути збірну білорусі за таким же принципом, як і збірну Росії:

«Це трохи популізм вимагати: «Усуньте всіх!» На даний момент ми не бачимо причин для цього. Якщо щось зміниться, ми обов'язково відреагуємо. Політики мають поважати наші повноваження щодо прийняття рішень. Ми не розповідаємо політикам, що вони повинні робити».

Зазначимо, що за рішенням УЄФА білорусь повинна проводити домашні матчі за межами країни і без глядачів, проте вона бере участь у всіх змаганнях, що проходять і майбутніх під егідою союзу.

Раніше УЄФА також надало допомогу білоруській федерації футболу.

Оцініть матеріал
(45)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Sport.ua
1М+ підписників
Не пропусти головне!
Стеж за нами в Google та соцмережах
Google Підписатися
Коментарі 20
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
чефєрін - Підар козломордий. А єблорусія та сама кацапська підарасія і ніяк інакше
Просто ніхто не бачить, що Білорусь окупована рашистськими військами от і все, а те що з цієї території на нас летять ракети і літаки то цю продажну структуру не хвилює 
Так треба просто очі відкрити! білорусь усіма способами допомагає рашистам, тільки крім прямого втручання військ... А ви не бачите причин!
"сказочньій долб..."
Та щоб тобі повилазило, цап смердючий!!!
желаю тебе уроду всего плохого приплохого
ТВАРИ ПРОДАЖНЫЕ!!!ЭТО не причина когда с территории беларусь взлетают ракеты и взрываются на детских площадках.
Суки рванные
напевно їм на окуляри треба скинутись
Хто поїде в Бєларусь і видасть візи бєларусам для поїздку в Європу ?
Ребята, вы забываете, что футбол - это прежде всего -БИЗНЕС! И все вопросы решаются только в этой плоскости - потеряет ли УЕФА какие-то деньги от неучастия Беларуси в отборе? Конечно потеряет, ведь УЕФА всегда получает 35% выручка со стадиона за проведенную игру своих соревнований. Берите калькулятор и считайте. Не хило, да?  Они и так на рашке потеряли мешок денег....
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил