ХАВІ: «Ми намагатимемося перемогти Реал»

Наставник «Барселони» – про матч із «Сельтою» (1:0)

630
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Хаві

Головний тренер «Барселони» Хаві дав оцінку поєдинку 8-го туру чемпіонату Іспанії з «Сельтою» (1:0) і поділився планами на поєдинок Ла Ліги з мадридським «Реалом».

«У першому таймі ми добре грали, але в другому ми перестали чинити тиск. Психологічно ми стали гіршими, вони мало не дотиснули нас останні 10 хвилин. Важливо, що ми здобули три очки, коли були не в порядку.

Матч із «Реалом»? Ель-Класіко непередбачувано, минулого року ми погано розпочали та закінчили з рахунком 0:4. Ми намагатимемося перемогти та проявити індивідуальність», – заявив Хаві.

«Барселона» у турнірній таблиці Ла Ліги посідає 1 місце, випереджаючи за додатковими показниками «Реал», який також має 22 очки. «Сельта» з 10 очками йде на 11-му місці.

16 жовтня «Барселона» зіграє на виїзді з «Реалом».