В одеситів зіграли три воротарі

1929
4
УПЛ

У суботу, 2 жовтня, у Ковалівці на стадіоні «Колос» відбувся матч п'ятого туру української Прем'єр-ліги, в якому зустрічалися одеський «Чорноморець» та «Олександрія».

Напередодні зустрічі одеський клуб підписав кількох новачків, у звітному поєдинку на полі з'явився лише один із них – бельгієць Зігі Бадібанга.

У першому таймі суперники придивлялися один до одного, намагаючись не ризикувати. Гості вже на 3-й хвилині могли відкрити рахунок у матчі. Олександрієць Олег Кожушко небезпечно пробив із лівого кута штрафного майданчика, Дмитро Непогодов не зумів зафіксувати м'яч, але захисники зуміли підстрахувати свого голкіпера.

Варто зазначити, що протягом усього матчу був сильний вітер, який завдав неприємностей футболістам обох команд.

На 49-й хвилині зустрічі «моряки» залишились у меншості. Воротар «Чорноморця» Непогодов вийшов на перехоплення за межі свого штрафного майданчика, зігравши руками. Арбітр заслужено запалив «червоне світло» перед голкіпером.

Наставник одеситів Роман Григорчук зняв із гри новачка Бадібангу, випустивши на поле досвідченого Євгена Паста. Проте вже через сім хвилин 34-річний воротар травмувався і замість нього вийшов Данило Варакута.

Непередбачені травми та вилучення повністю зруйнували план на гру одеської команди. У час, що залишився, «Чорноморець» намагався утримати нічийний рахунок у матчі. А що ж «Олександрія»? Здобувши чисельну перевагу, «містяни» насіли на ворота Варакути.

На 71-й хвилині поєдинку «Олександрія» зуміла реалізувати свою перевагу. Денис Мірошниченко скористався фланговим прострілом від Вікентія Волошина. Варто зазначити, що обидва футболісти розпочинали гру з лави запасних.

Після забитого м'яча гра пішла на зустрічних курсах. На 79-й хвилині одесит Максим Брагару скористався помилкою Рибалки та зрівняв рахунок у матчі. Але буквально за чотири хвилини Кирило Ковалець замкнув передачу Волошина.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу «Олександрії» з рахунком 2:1. Завдяки цій перемозі команда Юрія Гури піднялася з 8-го на 4-е місце в турнірній таблиці, набравши 10 пунктів. «Чорноморець» опустився в пряму зону вильоту, на 15-те місце.