АПЛ. Зінченко повернувся, Арсенал обіграв у дербі Тоттенхем

«Каноніри» продовжують лідирувати в АПЛ

16946
5

Дев'ятий тур АПЛ стартував із Дербі Північного Лондона – «Арсенал» приймав «Тоттенхем». Український захисник Олександр Зінченко встиг відновитися після травми та вийшов в основі команди Мікеля Артети на матч.

«Каноніори» завдяки двом голам у другому таймі здобули впевнену перемогу та зміцнили своє лідерство у турнірній таблиці АПЛ. Зінченко провів на полі 73 хвилини, після чого його замінили на Кірана Тірні.

«Арсенал» «Тоттенхем» - 3:1
Голи: 1:0 - 20 Парті, 1:1 - 31, пенальті Кейн, 2:1 - 49 Габріел Жезус, 3:1 - 67 Джака.

«Арсенал» – Ремсдейл, Уайт (Томіясу, 89), Габріел, Саліба, Зінченко (Тірні, 73), Джака, Парті (Локонга, 73), Едегор (Фабіу Вієйра, 80), Сака, Габріел Жезус (Нкетіа, 8), Мартінеллі.

«Тоттенхем» - Льоріс, Емерсон, Даєр, Лангле (Санчес, 71), Ромеро, Перішич (Біссума, 71), Хойб'єрг (Скіпп, 75), Бентанкур, Сон Хин Мін (Доерті, 72), Кейн, Рішарлісон (Сессеньон, 71).

Попередження: Саліба (78), Мартінеллі (85), Даєр (90).

Вилучення: Емерсон (62).