Полтавці завершали матч у меншості

1412
1
upl.ua

Нарешті здійснилося! Один з українських учасників єврокубків здобув першу перемогу в національній першості.

«Ворскла» поїхала на виїзд до «Інгульця», втім, матч відбувся у Києві. До речі, команда з Петрового досі набирала залікові бали лише на виїзді, а от умовні «домашні» поєдинки програвала з різницею в один м’яч. Так само зіграла й нині на НТК ім. В. Баннікова.

Звісно, полтавці були фаворитами зустрічі. Хоча й перебували на останній сходинці турнірної таблиці. Невдалий старт підлеглих Віктора Скрипника особисто я пояснюю лише тим, що не тренер комплектував команду, бо ж йому купували гравців, з яких він мав «ліпити» дієспроможний колектив. Зрозуміло, це не питання одного дня чи тижня. Тож маємо те, що маємо. Полтавці, що навіть не думають про «життя без єврокубків», наразі перебувають на дні турнірної таблиці. Але ж клас має побити кількість (що доречно, наприклад, стосовно ЗСУ), тому колись це мало статися.

Сталося аж у п’ятому турі, коли «Ворскла» поїхала «в гості» до «Інгульця». І здобула, нарешті, першу перемогу в чемпіонаті країни. Полтавці з перших хвилин захопили ініціативу і невдовзі вийшли вперед. Марлісон дав передачу на Степанюка, а той, хоча й був спиною до воріт, відпасував на Олійника. Нападник, не роздумуючи, пробив по воротах і не схибив – 1:0!

Можна сказати, що на цьому поєдинок завершився. Звичайно, після перерви «Інгулець» намагався врятувати гру. Проте за 45 хвилин другого тайму спромігся завдати лише одного удару по воротах суперника. Так, «Ворскла» теж не показувала атакувальних дій, але ж їй цього й не потрібно було. До того ж на 72 хвилині червону картку побачив Пердута.

«Інгулець» отримав непоганий шанс, втім, голкіпер потягнув потужний постріл Кухарука в дев’ятку. Гості терміново провели заміни, наситили оборону – і довели матч до перемоги. Першої в сезоні!

Таким чином, «Ворскла» набрала 4 очки та піднялася на 11 рядок турнірної таблиці. «Інгулець» з двома балами опустився на 15 місце.

Інгулець – Ворскла – 0:1
Олійник (34).

Пердута (72).

Кучеренко (48), Одарюк (90) - Толі (55), Юрченко (66), Яворський (86), Різник (90+3).

«Інгулець»: Підківка (Кучер, 16), Запорожець, Блізніченко, Одарюк, Сидоренко, Кучеренко, Павлов, Нагієв (Сітало, 76), Саків, Поспєлов, Кухарук (Марусич, 86).

«Ворскла»: Різник, Пердута, Скляр, Кравчук (Сефері, 59), Степанюк (Челядін, 74), Олійник, Яворський, Кравець, Марлісон (Зайков, 74), Феліпе (Толі, 46), Юрченко.

Стадіон: НСК ім. В Баннікова (Київ).

Події матчу

72’
Гравець команди Ворскла отримує червону картку.
34’
ГОЛ ! М'яч забив Денис Олійник (Ворскла).
(19)

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися