ВІДЕО. Шедевр Мессі! Аргентина переграла Гондурас у товариському матчі

Наступний спаринг у Аргентини запланований проти Ямайки на 28 вересня

14844
2
Getty Images/Global Images Ukraine

24 вересня збірна Аргентини обіграла Гондурас у товариському матчі з рахунком 3:0. Зустріч відбулася у американському місті Майамі. Біло-блакитні ведуть підготовку до чемпіонату світу 2022 в Катарі.

У аргентинців дублем відзначився Ліонель Мессі. Наприкінці першого тайму він реалізував пенальті, а на 69-й хвилині забив дуже гарний гол ударом-черпачком над голкіпером. Ще один м'яч провів Лаутаро Мартінес (16 хв).

Наступний товариський матч у Аргентини заплановано проти Ямайки на 28 вересня. Ця пара команд оспівана у відомій пісні, присвяченій зустрічі команд на ЧС-1998, яка завершилася з рахунком 5:0.