ВІДЕО. Промазав повз м'яч. Воротар збірної України пропустив курйозний гол

У матчі 1/4 фіналу ЧС-2022 з socca Україна програла Німеччині з рахунком 3:8

30835
0
Socca World Cup

Збірна України програла команді Німеччини чвертьфінальний поєдинок ЧС-2022 з Socca, який проходить в угорському Будапешті.

Старт вийшов для синьо-жовтих невдалим. Пропустивши два м'ячі у дебюті гри, українці активізувалися, та Олександр Уруцький відіграв один гол на 10-й хвилині. Далі капітан української збірної Дмитро Подкользін отримав вилучення на 2 хвилини за брутальний фол. Відігравши добре у захисті, синьо-жовті мали кілька непоганих моментів зрівняти рахунок, але не скористалися ними.

Ключовий момент стався на початку другого тайму. Вийшов найбільш курйозний гол турніру, пов'язаний з мокрим м'ячем та дощовою погодою. Воротар української збірної Святослав Марканич грубо помилився на прийомі м'яча, і той по-зрадницьки закотився у ворота.

Поступаючись у рахунку, синьо-жовті почали ризикувати, замінили воротаря на польового гравця та отримали розгром – 3:8. У результаті Німеччина вийшла до півфіналу, а Україна завершила свій шлях на турнірі.

Socca. ЧС-2022. Будапешт (Угорщина)

1/4 фіналу, 17 вересня

• 19:40. Польща – Болгарія – 1:0
  • 20:45. Україна – Німеччина – 3:8

Голи: Уруцький, 10, Шайдюк, 25, Гребенюк, 40 – Келе, 5, 37, 40, Медіавіла, 6, Марканич, 22 (автогол), Ханке, 30, Сейнше, 38, 40.

• 21:50. Мексика – Казахстан – 1:2
  • 22:55. Греція – Бразилія – 2:2 (пен. 0:2)