Україна здолала Азербайджан та посіла 5 місце в Євролізі з пляжного футболу

Фінальний раунд Євроліги-2022 відбувся в італійському місті Кальярі

1330
1
beachsoccer.com

Збірна України з пляжного футболу виграла у Азербайджану матч за 5-те місце Євроліги-2022, фінальний раунд якого відбувся в італійському Кальярі.

10 вересня синьо-жовта команда в півфіналі турніру за 5–8 місця перемогла Францію (10:5) і гарантувала собі перепустку на Європейські ігри 2023 в Кракові. Тож у зустрічі зі збірною Азербайджану, яка днем раніше обіграла Польщу (6:2), за підсумкову 5-ту позицію Євроліги-2022 підопічні Миколи Костенка діяли вельми розкуто.

Українська збірна зусиллями Войтенка відкрили рахунок у першому періоді, а у дебюті другої 12-хвилинки подвоїла свою перевагу – відзначився Ігор Борсук. Закавказці спробували переломити хід матчу, коли забив Зейналлі, але синьо-жовті після ефектного удару головою Андрія Борсука одразу ж відновили статус-кво. А в третьому періоді Войток, Пашко та Коваленко довершили справу.

Таким чином, збірна України завершила змагання на Сардинії на 5-й позиції.

Євроліга-2022 з пляжного футболу

Чоловіки. Дивізіон А. Матч за 5-те місце, 11 вересня

Україна Азербайджан 6:2

Голи: Войтенко (9), І. Борсук (13), А. Борсук (18), Войток (25), Пашко (31), Коваленко (36) – Зейналлі (18), Коваленко (34, автогол).

Україна: Неруш, Коваленко, І. Борсук, А. Борсук, Щериця, Медвідь, Войток, Войтенко, Пашко, Зборовський, Корнійчук, Заворотний.