Синьо-жовті у матчі Євроліги за 5–8 місця обіграла Францію з рахунком 10:5

746
1
beachsoccer.com

В першому поєдинку малого півфіналу за 5–8 місця Євроліги-2022, що відбувається в італійському Кальярі, збірна України з пляжного футболу зустрічалася з Францією. Перемога в цьому матчі забезпечила підопічним Миколи Костенка перепустку на Європейські ігри 2023 в Кракові.

Українська збірна відразу ж заволоділа ініціативою, і на 5-й хвилині Дмитро Медвідь блискучим ударом із далекої відстані відкрив рахунок. А перед самою перервою не менш видовищного удару завдав голкіпер Андрій Неруш (2:0).

Щоправда, початок другої 12-хвилинки залишився за французами, і Жеремі Бру зменшив нашу перевагу. Відповідь українців була швидкою. За три хвилини Іван Глуцький знову довів розрив до двох м'ячів, а невдовзі Дмитро Войтенко збільшив його до трьох. Далі команди обмінялися голами Тео Геріна та Андрія Пашка, а під кінець періоду – забитими м'ячами Квентіна Жослена та Войтенка. Рахунок став 6:3 на користь України.

Початок заключного ігрового відрізку повністю залишився за синьо-жовтими. Спочатку Антоні Барботті допоміг автоголом, а потім відзначилися Войтенко, який оформив хет-трик, та Юрій Щериця. Французи дещо скоротили відставання завдяки влучним ударам Сантоса Діаса та Жослена. Крапку в цій результативній зустрічі поставив Медвідь. У підсумку 10:5 – перемога України.

Таким чином, збірна України з пляжного футболу здобула путівку на Європейські ігри 2023 року. 11 вересня підопічні Миколи Костенка в поєдинку за 5–6 місця Євроліги-2022 зустрінуться з Азербайджаном, який обіграв Польщу.

Євроліга-2022 з пляжного футболу

Чоловіки. Дивізіон А

Матчі за 5–8 місця, 10 вересня

12:00. Україна Франція 10:5

Голи: Медвідь (5, 33), Неруш (12), Глуцький (16), Войтенко (18, 24, 27), Пашко (20), Барботті (26, автогол), Щериця (27) – Бру (13), Герін (20), Жослен (24, 31), Діас (28).

На 18-й хвилині вилучений Баскуаз (Франція).

Україна: Неруш, Коваленко, І. Борсук, А. Борсук, Щериця, Медвідь, Войток, Войтенко, Пашко, Зборовський.

13:15 Польща – Азербайджан – 2:6