Жіноча збірна України з пляжного футболу не змогла вийти до фіналу Євроліги

1040
0
УАФ

У півфінальному поєдинку Євроліги-2022 в Кальярі жіноча збірна України з пляжного футболу в запеклій боротьбі поступилася команді Італії.

Після вчорашньої перемоги над Португалією (3:2) підопічні Юрія Клименка гарантували собі перепустку на Європейські ігри 2023 року в Кракові й вийшли в півфінал Євроліги-2022. Там на них чекав господар турніру — збірна Італії.

Перший період зустрічі завершився на користь італійок завдяки єдиному влучному удару Вікторії Прівітери. У другій 12-хвилинці команди м'ячів не забивали, а в середині третьої Джулія Олів'єрі вкрай ускладнила синьо-жовтим завдання пробитися до фіналу турніру — 2:0.

Утім, за дві хвилини Сніжана Воловенко повернула надію нашій команді, але буквально відразу Клаудіа Саджон забила третій м'яч у ворота Анастасії Терех.

Тож 3:1 — перемога збірної Італії.

Євроліга-2022 з пляжного футболу. Жінки. Дивізіон А

1/2 фіналу

Італія — Україна — 3:1
Голи
: Прівітера (10), Олів'єрі (28), Саджон (32) — Воловенко (30).

Україна: Терех, Воловенко, Дехтяр, Костюк, Василюк, Кліпаченко, Кирильчук, Крамна, Дубицька, Випасняк, Тихонова.

Таким чином, жіноча збірна України завтра в поєдинку за третє місце знову зійдеться з командою Португалії, яка в іншому півфіналі поступилася Іспанії (2:5).