Жіноча збірна України з пляжного футболу вийшла до 1/2 фіналу Євроліги

Українки здобули путівку на Європейські ігри 2023 року

1110
0
УАФ

У матчі 5 туру Євроліги жіноча збірна України з пляжного футболу обіграла команду Португалії та виборола путівку на Європейські ігри 2023 року.

Підопічні Юрія Клименка мали виграти у ПортугаліЇ та сподіватися на поразку Англії в матчі з Іспанією, щоб розраховувати на путівку до півфіналу.

З виконанням свого завдання українські футболістки змогли впоратися, здобувши вольову перемогу з рахунком 3:2. Їм довелося відігруватися після пропущеного голу вже на 1-й хвилині матчу, а також після того, як на 18-й хвилині Португалія знову досягла переваги. Голи Кліпаченко та Випасняк дозволили «синьо-жовтим» переламати зустріч та перемогти.

Другу частину умови виконала команда Іспанії, яка переграла Англію з рахунком 2:0. Таким чином, українки здобули путівку до півфіналу Євроліги-2022 та стали володарками путівки на Європейські ігри 2023 року, що відбудуться у Кракові.

Нагадаємо, у матчі 4 туру Євроліги українки зазнали великої поразки від команди Італії – 1:7.