Олександр КУЧЕР: «Ми дуже раді, адже сьогодні була заслужена наша перемога»

Тренер «Дніпра-1» – про гру його команди в 4 турі

967
0

Головний тренер СК «Дніпро-1» Олександр Кучер прокоментував підсумки переможного матчу проти «Металіста 1925» (3:0).

«Гра мені дуже сподобалася. Ми контролювали перебіг матчу. У першому таймі не вистачало забитого голу, щоб команда суперника розкрилася, і тоді ми мали б більше вільних зон і моментів ще до перерви. Але ми й так мали забивати.

У другому таймі ми забили перший гол і суперник почав відкривати зони, після чого ми забили і другий, і третій голи. Сподобалося, що нарешті забили обидва Артеми. До цього вони створювали багато моментів, але забити їм не вдавалося. Звісно, ​​ми дуже раді, адже сьогодні була заслуженою наша перемога. Ми набрали три очки і тепер рухатимемося далі.

Ліга конференцій? Ми завжди ставимо перед командою максимальні цілі. У кожному матчі від гри до гри слід перемагати. Ми налаштовуємось на кожну гру, але у єврокубках нам зараз трохи не щастить. Але ми працюватимемо і намагатимемося перемагати. Будемо для цього робити все можливе», – сказав Кучер.

Після матчу проти харків'ян СК «Дніпро-1» знаходиться на другому місці в турнірній таблиці, відстаючи від «Шахтаря» на одне очко і маючи гру в запасі.