Ігор СУРКІС: «Команда підсіла, але Луческу виведе Динамо із кризи»
Президент «Динамо» жорстко поговорив із гравцями після матчу з «Фенербахче»
![Ігор СУРКІС: «Команда підсіла, але Луческу виведе Динамо із кризи»](https://pic.sport.ua/images/news/0/14/178/orig_595664.jpg)
Президент «Динамо» Ігор Суркіс розповів про прикру поразку «Фенербахче» (1:2) та про майбутнє головного тренера Мірчі Луческу.
«Були сказані й жорсткі слова, і я намагався заспокоїти їх. По-перше, низка травм, по-друге, форсовано готував команду Містер. Він і всі ми мріяли потрапити до Ліги чемпіонів, але не вийшло. Зараз команда підсіла, треба вийти з цього, і буде повний порядок.
Абсолютно є довіра до Луческу, він досвідчений тренер, і він виведе команду [з кризи] найближчим часом. Дай боже, що найближчі ігри будуть вдалими, хоча я знову-таки кажу, що півкоманди травмовано, але якщо вони будуть вдалі, то після перерви на збірні піде значно легше», – сказав Суркіс.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Карло АНЧЕЛОТТІ: «З ним взагалі немає про що говорити»](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738861.jpg)
![Карло АНЧЕЛОТТІ: «З ним взагалі немає про що говорити»](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738861.jpg)
Тренер відреагував на вилучення Беллінгема
![Можуть бути новачки з УПЛ. Епіцентр продовжить шукати підсилення](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738997.jpg)
![Можуть бути новачки з УПЛ. Епіцентр продовжить шукати підсилення](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738997.jpg)
Підопічні Сергія Нагорняка виходять з відпустки
![Хитрощі Мілованова. Чи реально Україна може втратити топового захисника?](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738995.jpg)
![Як виглядає турнірна таблиця АПЛ після перемог Арсенала та Ман Сіті](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738895.jpg)
![5 вільних агентів, що грали у збірній, котрі близькі до завершення кар'єри](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738834.jpg)
![5 вільних агентів, що грали у збірній, котрі близькі до завершення кар'єри](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738834.jpg)
А от те, що втративши десь 5 футболістів на лівому фланзі, підписали 2-х (і то одного ледь не в останній момент) викликає питання до президента клубу і селекційного відділу. Та й на правому фланзі не все так впевнено, враховуючи травматичність Циганкова (ще й не ясно, як в нього з мотивацією). Чи вони планували Караваєвим зачинити всі позиції?)))
По двум первым пунктам вопросов нет. Все согласны с травмами и с форсированием физ подготовки. Но! Если была задача (или мечта попасть в ЛЧ), то где в-третьих - приобретения футболистов на проблемные позиции. Я бы согласился, что невозможно сейчас купить игроков в Украину, если бы не было примеров обратного. Те же Днепр, Шахтер как то заманили в Украину даже во время войны игроков, а вот со стороны Динамо основное усиление было только с Ю-19.
П. С. У каждого бывают взлеты и падения + у нас стал вообще не прогнозируемый чемпионат в этом году (тут дикий аутсайдер может теперь легко выграть у лидера и забить 3 мяча, например. Шахта еле побеждает уже который матч в УПЛ и т.д.). Поэтому, думаю что все образумится, особенно учитывая то, что Луческу как тренер точно не физрук; какой-то подход в команде всё-таки найдет.