Небажаний дебютант. Динамо у Стамбулі втратило нічию з Фенербахче

Господарі забили вирішальний гол у компенсований час

19847
41
Getty Images/Global Images Ukraine

Київське «Динамо» втретє за два місяці зустрілося в офіційному матчі з віце-чемпіоном Туреччини – стамбульським «Фенербахче». У другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів підопічні Мірчі Луческу насилу зуміли пройти турецьких «канарок», здобувши перемогу в поєдинку у відповідь лише в додатковий час.

Тоді стамбульські фани були настільки засмучені, що назло українській команді стали оспівувати ім'я російського диктатора владіміра путіна. УЄФА чомусь не став суворо карати «Фенербахче» за таку провину, а дарма! Цього вечора турецькі вболівальники знову відзначилися. Перед матчем у мережі з'явилися фото, на яких вони позували у масках «пині»...

Гравці «Фенербахче» хотіли взяти реванш і з перших хвилин зустрічі намагалися заволодіти ініціативою. Кияни також мали намір брати очки, тож на полі був жорсткий футбол. Угорський рефері Тамаш Богнар мав багато роботи з огляду на безліч порушень, що призводило до постійних зупинок гри.

• Всі найяскравіші моменти матчу «Фенербахче» – «Динамо» Київ доступні в режимі Live у нашому Telegram

У середині першого тайму «Фенербахче» створив моменти, які просто зобов'язані були призвести до голу, проте Георгій Бущан підстрахував партнерів по команді, які допустили бардак у штрафному майданчику. Воротар «біло-синіх» відбив два неприємні удари.

А на 35-й хвилині Бущан виявився безсилим: Дієго Россі з кутового навісив на голову Густаво Енріке, а той скористався безпорадністю своїх візаві на другому поверсі, відправивши м'яч у сітку. На перерву українська команда пішла, цілком заслужено поступаючись в один м'яч.

У роздягальні у Мірчі Луческу, напевно, була непроста розмова зі своїми підопічними, адже в першому таймі вони однозначно не виконали його настанови на гру. Але головне, що у другій 45-хвилинці кияни зрівняли рахунок: Віталій Буяльський з лівого флангу віддав передачу на Циганкова, і Віктор в один дотик точно пробив з лінії штрафного майданчика – воротар дотягнувся до м'яча, але відбити його не зміг.

Дуже неприємний епізод стався невдовзі після того, як рахунок став рівним. На 68 хвилині хвилини Микола Шапаренко отримав серйозне ушкодження і залишив поле на ношах. Тим часом Жорже Жезуш, який явно був незадоволений таким поворотом подій, провів потрійну заміну, сподіваючись, що його команді знову вдасться вийти вперед.

Матч добігав кінця і здавалося, що одне очко від «Динамо» вже нікуди не втече. Але на другій компенсованій хвилині «Фенербахче» все ж таки зміг вирвати перемогу завдяки вдало розіграному ауту. Міші Батшуаї, який проводив дебютний поєдинок за «канарок», опинився на дальній штанзі без опіки і замкнув скидання від Енріке, розстрілявши Бущана з воротарської зони.

1:2 – «Динамо» не набрало очок у стартовому поєдинку групового раунду Ліги Європи. Наступного тижня кияни проведуть номінально домашній матч проти кіпрського АЕКа з Ларнаки, який у паралельній зустрічі поступився французькому «Ренну» (1:2).