|
1164
0

Карло АНЧЕЛОТТІ: «Перший тайм був складним, але ми дотиснули Селтік»

Головний тренер «Реала» прокоментував перемогу своєї команди у матчі проти «Селтіка»

ФК Реал Мадрид. Карло Анчелотті

Учора, 6 вересня, завершився матч 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів у групі F між мадридським «Реалом» та «Селтіком». Гра закінчилася з рахунком 3:0 на користь «королівського клубу». Усі 3 м'ячі були забиті у 2-му таймі.

Головний тренер «Реала» Карло Анчелотті прокоментував успіх своєї команди у цьому матчі:

«У другому таймі команда грала дуже добре, і я дуже задоволений нашою грою. У другому таймі на полі була ніби одна команда. Ми змогли дотиснути «Селтік» після нулів у першому таймі. Ми зберегли володіння, ми мали простір і моменти, ми діяли дуже добре з м'ячем.

Був складний матч. Багато чого не виходило, таке іноді буває. «Селтік» – відмінна команда. Атмосфера на цьому стадіоні просто фантастична, і грати тут чудовий досвід.

Травма Бензема? Попередньо, нічого серйозного. Щось або з коліном, або м'язом. Потрібно почекати на результати обстеження».

Наступним матчем для Реала буде гра в національному чемпіонаті проти «Мальорки» у себе вдома, а вже через тиждень «Реал» прийме у себе німецький «РБ Лейпциг», який розгромно поступився донецькому «Шахтарю» в 1-му турі групи.