ШЛАГЕР: «Програш важко пояснити. Адже Шахтар не грав краще за нас»

Півзахисник «РБ Лейпциг» прокоментував поразку у матчі 1-го туру

6342
4
Getty Images/Global Images Ukraine

Півзахисник «РБ Лейпциг» Ксавер Шлагер прокоментував поразку в матчі 1-го туру Ліги чемпіонів проти «Шахтаря» (1:4):

«Справжнім ударом для нас став їхній другий гол. Якби ми продовжували пресингувати ще 15 хвилин після того, як зрівняли рахунок, і ще більше відтіснили «Шахтар», гра була б щільнішою. Але вони знову вийшли вперед із першої ж атаки. У другому таймі це їх спонукало і надало їм більше впевненості, і всі вони захищалися, що ще більше ускладнювало нам завдання.

Ми всі сумні та пригнічені. У нас великі амбіції як у команди, і, звісно, ​​ми хочемо перемагати. Програти так, як ми це зробили, дуже прикро. Якби ми явно були найгіршою командою, і «Шахтар» обіграв нас по ділу, я б сказав: «Гаразд, вони були кращими». Але сьогодні це було не так. Програш важко пояснити».