Вже відомі шість учасників 1/4 фіналу волейбольного чемпіонату світу

Ще дві збірні, які продовжать боротьбу за нагороди, визначаться у вівторок

8759
0
volleyballworld.com

На чемпіонаті світу з волейболу серед чоловічих команд, який у ці дні проходить у Польщі та Словенії, вже відбулося 6 матчів 1/8 фіналу. Напередодні збірна України дуже впевнено обіграла Нідерланди з рахунком 3:0, а ще в одному поєдинку зустрілися Франція та Японія.

Майже всі передматчеві прогнози були на користь олімпійських чемпіонів та переможців Ліги націй нинішнього року французів. Однак гра показала, що Японія підготувалася до чемпіонату світу дуже добре і мало не зробила гучної сенсації. Суперники провели на майданчику п'ять партій й лише на тай-брейку з рахунком 18:16 перемогли фаворити.

Чемпіонат світу з волейболу 2022 року. Чоловіки
5 вересня. Любляна (Словенія)
Франція – Японія

3:2 (25:17, 21:25, 26:24, 22:25, 18:16)

Таким чином, вже відомі дві пари, які зіграють 7 вересня у Любляні у чвертьфіналі:

18.30 (час київський) Італія – Франція
22.00 (час київський) Словенія – Україна

Два поєдинки 1/8 фіналу, що залишилися, відбудуться у вівторок 6 вересня. В них зустрінуться: Сербія – Аргентина, Бразилія – Іран. У чвертьфіналі переможці цих пар 8 вересня зіграють один з одним у польському місті Глівіце, а ще в одному матчі за вихід до півфіналу там же зійдуться волейболісти Польщі та США.

Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися