Жіноча збірна України посіла 2 місце у відборі до Всесвітніх пляжних ігор

У фінальному матчі, вже маючи путівку до кишені, Україна програла Англії

2014
0
beachsoccer.com

У фінальному поєдинку відбору до Всесвітніх пляжних ігор 2023 жіноча збірна України з пляжного футболу в напруженій боротьбі поступилася Англії.

Підопічні Юрія Клименка вже забезпечили собі перепустку на Всесвітні пляжні ігри 2023, які проходитимуть із 6 до 12 серпня на індонезійському острові Балі. Українки у фінальному двобої за золото європейської кваліфікації зійшлися з Англією.

Перший період зустрічі виявився дуже нервовим і, незважаючи на численні моменти в обох команд, завершився нульовою нічиєю. На початку другої 12-хвилинки англійки додали обертів, і в середині періоду оборона синьо-жовтих не витримала. Джемма Хіллер та Моллі Кларк протягом двох хвилин зуміли розписатися у воротах Анастасії Терех.

Заключний ігровий відрізок почався з гола Сари Кемпсон та вилучення Юлії Костюк, що звело до мінімуму шанси українських дівчат відігратися. Це їм, на жаль, і не вдалося. У підсумку поразка – 0:3.

Таким чином, жіноча збірна України посіла друге місце в європейській кваліфікації Всесвітніх пляжних ігор 2023. Першою стала Англія, третьою – Іспанія, яка в малому фіналі здолала Італію (5:3).