Збірна України посіла 3-тє місце у відборі до Всесвітніх пляжних ігор

У матчі за третє місце Україна обіграла Швейцарію з рахунком 4:3

5221
1
beachsoccer.com

Збірна України з пляжного футболу в італійській Катанії виграла матч за третє місце європейського відбору до Всесвітніх пляжних ігор 2023.

Днем раніше синьо-жовті, які вже виконали головне завдання турніру, виборовши перепустку на Всесвітні пляжні ігри 2023, у півфінальному поєдинку поступилися Іспанії (4:7). Підопічні Миколи Костенка в матчі за третє місце зустрічалися зі Швейцарією.

Суперники вже перетиналися на груповому етапі цих змагань, і тоді успіх був за швейцарцями (7:3). Цього разу українці зуміли взяти реванш.

У першому періоді команди обмінялися забитими м'ячами. На гол Дмитра Войтенка опоненти відповіли влучним ударом Патріка Рюттімана. На початку другої 12-хвилинки Войтенко оформив дубль і вивів українців уперед. За 5 хвилин Олег Зборовський збільшив перевагу команди – 3:1.

У третьому періоді на 26-й хвилині Олександр Корнійчук довів відрив до трьох м'ячів, однак невдовзі Тобіас Штайнеманн зумів відквитати один гол. Більше того, за півтори хвилини до фінального свистка Аріель зменшив перевагу синьо-жовтих до мінімуму. Однак більшого швейцарці досягти не змогли – 4:3 на користь підопічних Миколи Костенка.

Таким чином, збірна України посіла третє місце у відборі до Всесвітніх пляжних ігор 2023. Переможець турніру на Сицилії визначається в поєдинку між Іспанією та Португалією.

Всесвітні пляжні ігри 2023 проходитимуть в Індонезії, на Балі, з 6 до 12 серпня 2023 р. У чоловічому фінальному турнірі гратимуть 16 команд, а в жіночому – 12.

Всесвітні пляжні ігри 2023

Європейська кваліфікація. Чоловіки

Матч за 3-тє місце, 4 вересня 2022

Україна – Швейцарія – 4:3

Голи: Войтенко (8, 13), Зборовський (18), Корнійчук (26) – Рюттіман (9), Штайнеманн (28), Аріель (35).

Україна: Коваленко, Неруш, І. Борсук, А. Борсук, Корнійчук, Глуцький, Войток, Щериця, Войтенко, Заворотний, Пашко, Левченко, Зборовський.

Фінал. 18:30. Іспанія – Португалія