6

Йожеф САБО: «У Динамо нападу немає взагалі»

Екс-тренер «Динамо» - про матч проти «Бенфіки»

FootBoom. Йожеф Сабо

Колишній український тренер Йожеф Сабо поділився враженнями від матчу плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів «Динамо» - «Бенфіка» (0:2):

«Очікував подібного результату. «Бенфіка» - команда хорошого рівня з класними гравцями. Вони почали матч із пресингу і постійно грали вперед, на атаку. Після першого забитого гола гра стала трохи іншою: вже і ми відкрилися, і португальці почали більше м'яч контролювати. Вони знали, що будуть моменти. А коли помилився Циганков, про якого ми часто говоримо, - вибачте, але в нього очей немає чи що? Він не бачив, куди віддавав передачу? Яке він має право з середини поля робити такі паси? Забили другий гол і все закінчилося.

Для мене західні команди - топ-команди. Як і західні футболісти. Вони коли досягають успіху, то починають себе продавати, що ми й побачили в другому таймі. Це хороші гравці. Могли забити і не один гол, але в моментах, коли потрібно було поважати партнера по команді, гравці самі хотіли щось зробити, проявити себе. Це говорить про те, що вони продавали себе.

Кияни в другому таймі могли їх покарати, бо португальці дуже часто помилялися позаду, але не використали моменти, бо немає в нас таких грамотних футболістів. А нападу немає взагалі».