Роджер ШМІДТ: «Хороший результат, але зіграно лише перший тайм»

Наставник «Бенфіки» – про перемогу над «Динамо» (2:0)

1510
1
ФК Бенфіка. Роджер Шмідт

Головний тренер «Бенфіки» Роджер Шмідт, попри впевнену перемогу у першому матчі раунду плей-оф Ліги чемпіонів, зазначив, що у протистоянні з «Динамо» зіграно лише перший тайм.

«Це була непроста гра. Звичайно, перемога у першому матчі з рахунком 2:0 – це гарний результат для нас. Але зіграно лише перший тайм. Вважаю, що «Динамо» сьогодні показало якість, особливо в атаці. Хороші швидкості, комбінації – особливо у другому таймі. У деяких моментах нам допоміг наш голкіпер.

Ми досягли гарного результату, але ми не будемо втрачати фокус у грі-відповідь. Сподіваюся, ми також покажемо хорошу гру і досягнемо своєї мети – вийдемо до групового турніру Ліги чемпіонів», - сказав Роджер Шмідт.

«Бенфіка» в Лодзі обіграла «Динамо» з рахунком 2:0 завдяки голам Жілберто та Рамуша.