Знову в фіналі. Український тенісист продовжує переможну серію у Словенії

Олександр Овчаренко вийшов у свій 2-й фінал за 2 тижні

2208
3
Instagram. Олександр Овчаренко

Українець Олександр Овчаренко вийшов у фінал ґрунтового 25-тисячника у Радомльє (Словенія).

У півфіналі ф'ючерсу Олександр обіграв Себастьяна Домінко (Словенія) в двох сетах з рахунком 6:4, 6:2 за 1 годину та 33 хвилини. Це вже друга перемога поспіль над Себастьяном для Олександра. Минулого тижня в Літії українець також обіграв свого суперника в двох сетах.

У фіналі Овчаренко зіграє із Матіасом Зукасем, який у півфінальному матчі обіграв Богдана Боброва (росія). Це буде їхня друга особиста зустріч. Перша гра була зіграна в Новомосковську (Україна) у 2021 році. Тоді українець розгромно поступився в двох партіях.

Варто зазначити, що Матіас грав парний розряд разом із Олександром. Але, на жаль, у півфінальному матчі аргентино-українська пара програла своїм опонентам.

Фінал пройде 24 липня не раніше 11:30 за Києвом.