Нічия у спарингу. Шахтар не зумів схилити Фортуну на свій бік

Гірники провели перший матч під керівництвом Ігора Йовічевіча

4927
1
Шахтар

Свій перший спаринг літнього міжсезоння та дебютний поєдинок під керівництвом нового головного тренера, Ігора Йовічевича, «Шахтар» провів у Нідерландах.

У стартовому поєдинку літнього тренувального збору чемпіонам України протистояла 15-та команда місцевої Ередивізі.

«Гірники» постали українізованою і дуже молодою командою з одним легіонером, Джурасеком, у старті.

Команда з міста Сіттарда на півтора місяці раніше розпочала підготовку. Не дивно, що нідерландці дуже активно пішли в атаку і до 14-ї хвилини забили двічі.

Проте ще до перерви донеччани змогли відігратися. А потім – зусиллями Очеретька і вийти вперед.

Але перемогти не вдалося. На 69-й хвилині Нослін забив свій другий гол і встановив підсумковий паритет у матчі – 3:3.

Дуже корисний спаринг. Але це ще далеко не все. 26-го «Шахтар» зіграє контрольний матч з «Аяксом», а 30-го з «Утрехтом».

Товариський матч

«Фортуна» (Сіттард) - «Шахтар»- 3:3

Голи: Нослін (11, 69), Сьонтінс (14) - Сікан (36), Степаненко (44), Очеретько (63)

«Шахтар»: Трубін (Пятов, 46), Корнієнко (Кащук, 46), Степаненко (Топалов, 46), Тотовицький (Чех, 46), Сікан (Кулаков, 46), Джурасек (Судаков, 46), Бондар (Савченко, 46), Криськів (Очеретько, 46), Конопля (Кірюханцев, 46), Удод (Козик, 46), Вакула (Мудрик, 46).