До чотирьох титулів, виграних минулої неділі, італійці можуть додати ще два

1202
0
CEV, збірна Італії U-22

Ми вже повідомляли про те, що на недавніх великих міжнародних турнірах з волейболу просто приголомшливих результатів досягли збірні Італії різного віку. Національна жіноча збірна країни перемогла у фіналі жіночої Ліги націй, перші місця посіли італійські волейболісти на чемпіонаті Європи серед юніорів U-22 та волейболістки на чемпіонаті Європи серед жінок U-21. Не згадали ми про ще один успіх збірної Італії на чемпіонаті Європи серед юнаків у віковій категорії до 18 років.

Фінальний етап проходив в столиці Грузії Тбілісі. У вирішальному матчі за золоті медалі Італія перемогла Францію з рахунком 3:0. В матчі за 3 місце юні волейболісти Болгарії у п'яти партіях обіграли Сербію.

3:2 (25:21, 18:25, 21:25, 25:11, 15:9)

Цілком імовірно, що це ще не межа. Найближчого вікенду буде розіграно два комплекти нагород у чоловічій Лізі націй та на чемпіонаті Європи серед дівчат вікової категорії до 17 років. Так ось у півфіналах цих турнірів зіграють збірні Італії.

Такий вигляд має склад півфінальних пар.

Ліга націй. Чоловіки. 23 липня
Італія – Франція, Польща – США

Чемпіонат Європи. Жінки. U-17. 23 липня
Італія – Німеччина, Сербія – Туреччина

Фінали в обох турнірах та матчі за 3 місце відбудуться у неділю 24 липня.

Ігор Заржицький
(10)

Барком-Кажани вдруге у сезоні програв клубу із Катовіце
Волейбол | 29 березня 2024, 00:25 0

Тепер шанси львів’ян потрапити до вісімки найсильніших Плюс Ліги явно зменшилися

«Нейтралку» знищено. Визначено другу фіналістку супертурніру в Маямі
Теніс | 29 березня 2024, 04:39 5

Даніель Коллінс у двох сетах розгромила Катерину Александрову у півфіналі змагань