Після перемоги у Лізі націй та юніорському Євро U-22, успіху досягли жінки U-21

527
0
CEV

В Італії справжнє волейбольне свято. Неділя 17 липня, яка плавно перейшла у понеділок, напевно надовго запам'ятається в цій країні всім шанувальникам волейболу. Відразу три (!) гучні перемоги здобули збірні Італії у фіналах великих міжнародних турнірів. Спочатку порадували жінки у Лізі націй, вигравши у Бразилії 3:0. Потім юніори вікової категорії до 22 років здолали Францію 3:1 на чемпіонаті Європи. І ось тепер своїх співвітчизників підтримали волейболістки не старше 21 року.

Вирішальний матч чемпіонату Європи цієї категорії проходив в італійському місті Черіньйола. А суперницями господарок майданчика була Сербія. Перший та третій сет взяли гості, у другому та четвертому виграли спортсменки з Італії. Тож доля чемпіонського звання вирішувалася на тай-брейку. Сильнішою виявилася місцева команда 15:11.

Додамо, що одним із арбітрів цього фінального поєдинку був українець Михайло Медвідь.

В матчі за 3 місце також у п'яти сетах Туреччина обіграла Польщу.

3:2 (21:25, 25:23, 26:28, 25:21, 15:10)

Нагадаємо, що збірна України також брала участь у фінальному етапі турніру, але посіла третє місце у групі й не змогла пробитися до наступного раунду.