Україна
| Оновлено 06 липня 2022, 06:39
3980
2

У Генштабі пояснили, коли військовозобов'язаним знадобиться дозвіл на виїзд

Потрібен дозвіл на виїзд за межі області. У межах області – не треба

| Оновлено 06 липня 2022, 06:39
3980
2
У Генштабі пояснили, коли військовозобов'язаним знадобиться дозвіл на виїзд
ЗСУ

Для виїзду за межі областей військовозобов'язані повинні отримати дозвіл у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки. Представник Головного управління персоналу Генерального штабу ЗС України Олександр Хлись:

«Якщо в межах області – не треба. Якщо в межах міста Києва та Київської області – теж не треба. Якщо людина виїжджає за межі області, вона має прибути до керівника ТЦК, уточнити свої дані та отримати такий дозвіл.

Відповідні норми законодавства України діють давно та у зв'язку з поверненням великої кількості чоловіків у свої доми виникла потреба в актуалізації облікових даних військовозобов'язаних для розуміння можливостей мобілізаційного ресурсу. Можливе використання програми Дія для військового обліку в майбутньому».

Залужний: Військовозобов'язані мають брати дозвіл на виїзд з місця проживання

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний повідомив, що призовники та військовозобов'язані, які планують виїзд за межі своїх районів та областей, у воєнний час мають брати дозволи у територіальних центрах комплектування:

«Шановні громадяни – призовники та військовозобов'язані! Нагадую, йде війна. Ви потрібні своїй державі! Усі, хто досі не стоїть чи не відновився на військовому обліку, мають це зробити. Ті, хто планує виїзд за межі своїх районів та областей, мають взяти дозвіл до ТЦК. Жодних вказівок на перешкоджання переміщенню осіб протягом найближчих днів з боку військового командування не було».

Залужний опублікував відповідні документи, що регламентують порядок надання дозволу. Згідно з документами, дозвіл на виїзд призовникам, військовозобов'язаним та резервістам видається керівником ТЦК та СП за місцем знаходження на військовому обліку.

 

Генштаб планує контролювати переміщення військовозобов'язаних

Генеральний штаб Збройних сил України розробив Порядок надання дозволу на виїзд за межі місця проживання або перебування громадянам України, які перебувають на військовому обліку, під час воєнного стану: він може діяти від 30 днів до року.

Генеральний штаб ЗСУ: Закон України Про військовий обов'язок та військову службу від 1992 року містить норму про те, що у воєнний час забороняється виїзд призовників, військовозобов'язаних та резервістів з місця проживання без дозволу керівника відповідного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

З метою упорядкування обліку переміщених осіб Генеральним штабом Збройних Сил України розроблено Порядок надання дозволу громадянам України, які перебувають на військовому обліку до ТЦК та СП, на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час.

Дозвіл видається від 30 діб до року, залежно від категорії суб'єкта. Розглядається додаткове унормування питань переміщення осіб, які систематично перетинають адміністративні кордони у зв'язку зі службовою чи особистою необхідністю».

Генштаб ВСУ не надав інших подробиць і попросив із розумінням ставитися до регуляторних заходів, продиктованих законами, умовами воєнного стану та ведення війни.

 

Джерело Sport.ua
Оцініть матеріал
(18)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 2
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Remark
Не несите чушь! Вам просто нужен реальный список военнообязанных мужчин, и все. Таким способом, когда "птичка сама прилетает в клетку" (в ТЦК), легче всего сделать переучет. Потому что Ваши списки уже со времен СССР ни на что не годные, и 90% инфы затеряно о военнообязанных.
П.С. Я вот не люблю когда найопывают!
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності