Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 12 липня 2022, 03:18
1262
0

Металіст 1925 незабаром оголосить про новачків. Клуб посилить 3-4 позиції

Харків'яни працюють над посиленням складу

| Оновлено 12 липня 2022, 03:18
1262
0
Металіст 1925 незабаром оголосить про новачків. Клуб посилить 3-4 позиції
metalist1925.com

Виконавчий директор «Металіста 1925» Андрій Недєлін розповів про те, що клуб планує посилити склад після того, як команду залишило багато гравців.

«Кадрова ситуація прозора. Ми даємо інформацію про гравців, які йдуть з команди та приходять до неї, щоб люди, в першу чергу, вболівальники нашої команди розуміли, що в нас відбувається. Це звичайний процес ротації, який властивий клубам з невеликими бюджетами, як наш клуб. Ми знаходимося в постійному пошуку перспективних гравців та намагаємося переключитися на молодь у сьогоднішніх реаліях. Це нормальний процес. У цих гравців, які залишили команду, у них просто закінчилися контракти. І було обопільне рішення їх не продовжувати. Десь це йшло з боку гравця, бо він не хотів, можливо, знайшов десь кращі умови. Десь з боку клубу. Це нормальний трансферний процес. Хтось шукає кращі умови, а клуб шукає більш перспективних гравців. У цьому немає нічого такого. Ми не робимо ніякої трагедії».

«Скоро будемо оголошувати про новачків. А якщо враховувати, що в нас була колосальна кількість травмованих гравців, 4-5 постійно знаходилися поза ігровою практикою. Ми були вимушені відзаявляти в осінній частині чемпіонату гравців, бо у нас в заявці не вистачало місця. Думаю, що до початку чемпіонату ми маємо посилити 3-4 позиції стабільними гравцям і у нас все буде добре. Абсолютно не хвилюємося про це», - сказав Недєлін.

Джерело ФК Металіст
Оцініть матеріал
(10)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.