Івердон-Спорт – Динамо Київ – 1:1. Текстова трансляція матчу

«Івердон-Спорт» – «Динамо Київ» - 1:1

Бейєр, 71 – Яцик, 14

«Івердон-Спорт»: Мартін – Созье, Хайрович, Бердайє – Кабакалман – Телер, Лусуена, Фарге, Малула – Коне, Хотьє.

Запасні: Спичер, Ле Погам, М. Родрігес, Жакьену, Гетаз, Зок, Белек, Бейєр, Калежич, Роша, Соренсен, А. Родригез, Каме.

«Динамо» Київ (1-тайм): Нещерет – Дубінчак, Біловар, Боль, Кравченко – Антюх, Цитаїшвілі, Буяльський, Шепелєв, Яцик – Бєсєдін.

«Динамо» Київ (2-тайм): Бойко – Вівчаренко, Боль (Дячук, 65), Бурда, Тимчик (Малиш, 83) – Гармаш, Андрієвський (Царенко, 65) – Н. Волошин, Буяльський, В. Волошин – Ванат.

Арбітр: Олександр Дердо (Чорноморськ).

Стадіон: «Stade Municipal» (Івердон-ле-Бен, Швейцарія).

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

89 хв. Царенку не дали прокинути м'яч на хід лівим флангом атаки.

87 хв. Андрієвський із центрального кола вирішив завантажити м'яч до чужого штрафного, проте переборщив.

85 хв. Простріл від Царенка з правого флангу штрафного й замикати ніхто не пішов, і голкіпер суперників перехопив.

83 хв. ЗАМІНИ В ДИНАМО КИЇВ. Малиш гратиме замість Тимчика.

79 хв. Андрієвський розгортав атаку з лівого флангу, проте влучив м'ячем в арбитра. Чи то той так вирішив підіграти суперникам, хто його знає.

76 хв. Гармаш відкривався під пас із глибини правого флангу, проте пробити йому з меж штрафного не дав захисник.

73 хв. ГОСТРО! Постріл Андрієвського з лівого флангу штрафного пройшов повз ближню стійку.

71 хв. ГОЛ! Бейєра знайшли на центральному вході до штрафного передачею на хід, після чого він переграв Бойка пострілом низом у лівий кут.

67 хв. Бейєр легко втік від Дячука на правому фланзі, проте подав на дальній кут воротарського занадто сильно.

65 хв. ЗАМІНИ В ДИНАМО КИЇВ. Дячук вийшов замість Боля, а Царенко замінив Андрієвського.

65 хв. МОМЕНТ! Дальньою передачею завантажили м'яч на Бейєра на правий фланг штрафного, проте пробити Бойка на силу він не зумів.

63 хв. Готують до виходу на поле Царенко.

61 хв. Івердон намагається тримати в кондиціях власні контратаки, проте кияни майже не залишають простору.

58 хв. Фол від Андрієвського на лівому фланзі захисту проти Бейєра.

56 хв. Мартін невдало зіграв у пас на правий фланг захисту, після чого ледь не отримав закидання за комірець від Назара, проте той не влучив у воротаю.

54 хв. ГОСТРО! Гармаша тримали за руку в центрі штрафного, проте він усе одно в падінні зумів пробити повз праву стійку!

52 хв. Вікентій зіграв на Назара Волошина на лівий фланг атаки, проте той не втримав м'яча в межах поля під тиском.

50 хв. МОМЕНТ! Буяльский запустив м'яч над воротами, після скидки Ваната під удар від правого кута штрафного!

49 хв. Буяльський зупинив передачу з лівого флангу в центрі чужого штрафного, проте вирішив чомусь скидати м'яч собі за спину. Перехопили.

47 хв. Неквапливо розпочали команди другий тайм, як і проводили першу половину.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

44 хв. Раптовий відскок від подачі з лівого флангу до центру штрафного завершився пострілом Коне зльоту, проте й цього разу його спроба вийшла невдалою.

41 хв. Сотьє закинув м'яч на правий кут воротарського з глибини атаки, проте Бердайє не зміг зльоту по ньому влучити.

39 хв. Боль у невимушеній ситуації на лівому фланзі оборони подарував м'яч Коне, проте той потім не зміг вдало прострілити на партнера вже в штрафному.

38 хв. Падіння Антюха на лівому фланзі атаки до штрафного не призвело.

36 хв. Цитаїшвілі дриблінгом на власній половині заробив на собі штрафний.

34 хв. Буяльський затягнув м'яч на лівий фланг чужого штрафного, упав, проте Кабакалман проти нього не фолив.

33 хв. ГОСТРО! Бердайє зупинив біля ближнього кута воротарського подачу з правого флангу, проте з-під захисника пробив повз ближню стійку.

31 хв. Цитаїшвілі ледь не привіз загрозу на власні ворота, зупинивши м'яч у власному штрафному, коли той виходів за межі поля, проте зрештою вибив його на кутовий під тиском.

29 хв. Помітна перевага Динамо на м'ячі, проте Івердон інколи вмикається в потужному пресингу.

27 хв. Нетривала зупинка гри добігла кінця.

25 хв. Буяльський невдалим пострілом із дальньої дистанції спрямував м'яч над воротами, а також відправив команди на водопій.

24 хв. Динамо контролює м'яч на чужій половині поля, проте суперники компактно сидять у захисті.

22 хв. Нещерет ногами зупинив передачу Фарге з правого кута воротарського.

21 хв. ГОСТРО! Цитаїшвілі запустили до контратаки через правий фланг, а він розгорнув її на протилежний бік штрафного, звідки Дубінчак пробив повз дальню від себе стійку.

18 хв. Біловар зупинив м'яч на правому фланзі штрафного, намагався розгорнути атаку в зворотному напрямку, проте захисники прочитали.

16 хв. Антюха збив Коне під час невдалої спроби відібрати м'яча на правому фланзі захисту.

14 хв. ГГГГГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Попередня атака Динамо продовжилась другим темпом, Яцик підібрав м'яч біля лівого кута штрафного, а через пару дотиків поклав його під дальню стійку!

14 хв. Подача з лівого флангу від Дубінчака завершилася невдалою спробою Цитаїшвілі дотягнутися до м'яча з-під захисника.

13 хв. Фол проти Дубінчака від Малула біля технічної зони.

11 хв. Немає швидкостей на початку цієї гри.

9 хв. Закидання на лівий фланг на Дубінчака було засильним.

8 хв. Коне не зумів у дотик прокинути м'яч повз Біловара на підступах до штрафного киян.

6 хв. Антюху зі спини наступив на ногу суперник на половині поля Динамо.

4 хв. Фарге виконав подачу з лівого флангу, із якою впоралися захисники, проте з відскоку зрештою невдало пробив Созье.

3 хв. Динамо контролює м'яч біля центральної лінії.

2 хв. Нещерет біля дальнього кута воротарського перехопив подачу кутового з правого флангу.

1 хв. Подачу Телера з лівого флангу з дальньої стійки зняли захисники Динамо.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

У неділю, 26 червня, відбудеться товариський матч, у якому змагатимуться швейцарський «Івердон-Спорт» та «Динамо» Київ. Матч пройде в Івердон-ле-Бені (Швейцарія), на полі стадіону Stade Municipal, початок о 17:00.

Мірча Луческу зібрав команду для участі у літньому підготовчому циклі перед стартом нового сезону. Перша частина міжсезонних зборів київського «Динамо» пройде у Швейцарії, а першим суперником у черзі товариських поєдинків стане місцевий колектив «Івердон-Спорт». Команда зірок з неба не хапає, оскільки минулий сезон завершила лише на восьмому рядку з 10 команд-учасниць Першої ліги (другий за силою дивізіон Швейцарії), проте в якості стартового суперника точно згодиться.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Івердон-Спорт» – «Динамо» Київ.