Новий українець в АПЛ, срібло Рижикової та перемога Ястремської

СК Дніпро-1. Єгор Ярмолюк

Пропонуємо ознайомитись з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за четвер, 16 червня.

1. Маліновський може перейти до Ювентуса. У зворотному напрямку вирушить Меріх Демірал.

2. Джерело: молодий український футболіст на 99,9% став гравцем клубу АПЛ. Єгор Ярмолюк – за крок від підписання контракту з клубом «Брентфорд».

3. Рижикова посіла друге місце на етапі Діамантової ліги в Осло. Вікторія Ткачук у забігу на 400 м із бар'єрами фінішувала на 6-й позиції.

4. Джерело: Циганковим цікавилися 4 клуби, гравець не хотів йти. Контракт Віктора завершується через рік.

5. ОФІЦІЙНО. Названі міста-господарі чемпіонату світу 2026. ЧС-2026 пройде у трьох країнах: США, Канаді та Мексиці.

6. Ястремська обіграла лідера посіву на турнірі у Бірмінгемі. Даяна у трьох сетах здолала Альону Остапенко з Латвії.

7. Джерело: Яремчук стане основним форвардом Бенфіки. Португальський клуб відмовився від придбань, щоб замінити Дарвіна Нуньєса.

8. З Ліги чемпіонів до Серії В? Де Дзербі сватають до італійської Пізи. Різні видання продовжують «підбирати» наставнику «Шахтаря» нову команду.

9. Аллегрі схвалив переговори Ювентуса з Шахтарем щодо Мудрика. Втім, український талант не є ключовим пріоритетом для туринського топ-клубу.

10. Англійська Прем'єр Ліга стартує 5 серпня. Відомий календар. Чемпіонат відкриє матч «Крістал Пелас» – «Арсенал».