294
0

Українські легкоатлети здобули три медалі на турнірі у Чехії

Українці завоювали два срібла та одну бронзу

Збірна України взяла участь у турнірі Josef Odložil Memorial (Меморіалі Йозефа Одложила) з легкої атлетики, що відбувся у столиці Чехії Празі. Українці здобули три медалі в головних видах змаганнях: два срібла та бронзу.

Срібну нагороду в стрибках із жердиною виграла українка Яна Гладійчук. Для спортсменки це був п'ятий старт у цьому літньому сезоні та вже четверта медаль. Причому вдруге цього року їй вдалося повторити вланий особистий рекорд – 4.5 метра. Гладійчук подолала планку з третьої спроби та пробувала підкорити 4.6 м, але безуспішно.

Ще одне срібло виборола Юлія Чумаченко, яка стала другою в стрибках у висоту. Українка відкрила для себе літній сезон із результатом 1.87 м.

Для іншого українського призера – Сергія Никифорова – турнір у Празі взагалі став першим цього року. Атлет завоював бронзу в стрибках у довжину з результатом 7.62 метра.