В'ячеслав ЗАХОВАЙЛО: «Уельс виявився майстернішим і більш фартовим»

Футбольний агент – про поразку збірної України

3145
1

Відомий футбольний агент В'ячеслав Заховайло прокоментував поразку команди Олександра Петракова від Уельсу (0:1) у фіналі плей-оф кваліфікації ЧС-2022.

«Складний та непередбачуваний матч. Потрібно віддати належне супернику. Острів'яни грали перший тайм у дуже інтенсивний футбол. Наші, на жаль, не справлялися. Вийшов самостріл... Назвемо це випадковістю.

До наших хлопців у бажанні та самовіддачі претензій немає. Моменти створювали, але у реалізації нуль. Уельс виявився майстернішим і більш фартовим. Напевно, могли й не програти. Але ж футбол є футбол. Фарт ніхто не скасовував. Вітаю команду Уельсу», - написав Заховайло.