Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 28 травня 2022, 07:20
7730
12

Наступний сезон УПЛ, найімовірніше, відбудеться на території України

Це рішення підтримує більшість клубів УПЛ

| Оновлено 28 травня 2022, 07:20
7730
12
Наступний сезон УПЛ, найімовірніше, відбудеться на території України
УАФ

Наступний футбольний сезон УПЛ найпевніше відбудеться на території України. Про це пишуть відразу кілька відомих українських спортивних журналістів.

Повідомляється, що така директива йде від глави держави Володимира Зеленського, який дав зрозуміти, що винятків щодо виїзду за кордон не робитимуть. Також сказано, що це рішення підтримує і більшість клубів УПЛ.

Наразі клуби мають прийняти цей варіант як робочий. Планування наступного сезону відбуватиметься спільно з Міністерством Оборони, котре має дати чітко зрозуміти – де грати безпечно: лише в Києві, тому що місто краще за інші захищене від ракетних ударів, або на заході країни.

Також опрацьовуються чіткий алгоритм, як діяти під час тривоги та загрози повітряного удару. Найпевніше у такому випадку матч перериватимуть, а команди чекатимуть у роздягальні. Якщо тривога затягується – дограють умовно наступного дня.

Починати чемпіонат будуть орієнтовно від серпня. Або ж з кінця липня, якщо відпрацюють механізм і матимуть час для повноцінних зборів. Всі матчі протягом воєнного часу відбуватимуться без присутності глядачів на трибунах.

Джерело Telegram
Оцініть матеріал
(73)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter

Коментарі 12
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
⬆️
Что такое "скорей всего"?
Значит есть и медленней всего.
Или сам хло пообещал оставить нас в покое...
Владислав Антонов
Норм, хай грають. Якщо все добре спланувати, то буде толк.
ass36
Какой сезон идёт война, какую шмаль вы купите.
Vladimir Liashenko
Воно то і ризиковано, але я думаю на заході України все ж можна. Це все-таки краще ніж нічого. Будуть хоч якісь зарплати футболістам і хоч кісь надходження до бюджету. Бо в умовах війни сплата податків є критично важливою. Очевидно, але це так.
Макс Максов
Смутно собі уявляю, як можна буде грати навіть на заході України... Проте є надія, що ми до кінця літа вже переможемо!
Октавий Фландрийский
По тому, как складывается ситуация на Востоке страны, орки и не думают останавливаться. Их основная цель сейчас - полностью освободить от ВСУ старые границы ДНР/ЛНР с прихватом части Запорожской и полностью Херсонской области, основательно укрепиться там и готовить крупномасштабное наступление на Сумскую, Черниговскую, Черкасскую и Киевскую область . Без взятия Киева карлик-педофил войну никогда не закончит, потери солдат и техники его давно не интересуют. Те люди, которые так хотят начать чемпионат ( я их понимаю, футбол для многих - это прибыльный бизнес, а деньги терять не хочется), многого не понимают или не хотят понимать что это НАСТОЯЩАЯ ВОЙНА.  Многие в Киеве уже забыли утро 24 февраля....