СИДОРЧУК: «Матч Динамо міг бути першою радісною емоцією за два місяці»
Капітан київського клубу – про серію благодійних зустрічей із європейськими клубами
Капітан київського «Динамо» Сергій Сидорчук розповів, у якому стані виходив на поле на благодійні матчі.
- Зрозуміло, що з самого початку було тяжко. Треба було розібратися в голові, складно морально виходити на такі ігри, розуміючи, що йде війна. Ти виходиш грати у футбол – це складно. Звичайно, не так, як нашим військовим, які за нас воюють, але все ж таки.
У Польщі на стадіоні людям було комфортно, це могла бути одна єдина позитивна емоція за останні два місяці, – сказав Сидорчук.
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Футбол
|
28 грудня 2025, 12:35
0
Руслан Костишин майже тиждень перебував на Кіпрі
Футбол
|
28 грудня 2025, 08:53
22
Симороз – про ексгравця «Динамо»
Футбол
|
27.12.2025, 12:55
Футбол
|
27.12.2025, 18:41
Коментарі 1
Популярні
Нові
Старі
Краще мовчи, спочатку Шахтар зі своїми "плачущими" у роздягальні після матчу футболістами, тепер Сидорчук зі своїми "нам було складно". Повертайтесь на Україну чи просто мовчіть про оце все слюнтяйство. "Звичайно не так складно як нашим вісковим,але все ж таки"...мілйонери-нитіки..задовбали
