У «Крусіблі» визначився перший учасник 1/8 фіналу

3463
1
wst.tv. Марк Селбі

В англійському Шеффілді набирає обертів Чемпіонат світу. Напередодні стартували кілька поєдинків 1/16 фіналу, і один із них зіграно повністю.

Чинний чемпіон світу Марк Селбі стартував на турнірі матчем проти Джеймі Джонса. Нагадаємо, Селбі зізнавався, що має проблеми психологічного характеру. Він пропустив кілька турнірів та не виступав в офіційних поєдинках півтора місяці. Але, зрозуміло, на чемпіонат світу приїхав – між іншим, 18-й раз поспіль!

Початок першого його матчу в "Крусіблі" змусив похвилюватися шанувальників Марка. Вже першими ударами він подарував супернику 8 «штрафних» очок, не зумівши двічі поспіль влучити у відкриту кулю. Джонс закономірно повів у рахунку – 1:0. Однак виявилося, що насправді з Селбі все гаразд. Три наступні фрейми він виграв і пішов на першу перерву лідером – 3:1. Друга півсесія пройшла в такому ж ключі: валлієць виграв стартову партію, після чого три фрейми залишилися за англійцем. Втім, Джеймі зумів зберегти надію, взявши заключну партію ранкової сесії – 6:3 на користь Селбі на велику перерву.

Марк зберіг настрій і на вечірню сесію і навіть змусив замислитись, чи буде в ній перерва. Він довів рахунок до 8:3 і, мабуть, вважав справу зробленою. Джонс так не думав та взяв три партії поспіль – 8:6!

На це Селбі відповів серією у 137 очок – це був його ювілейний, сотий сенчурі на чемпіонатах світу. Після чого був обмін партіями, який зафіксував підсумковий рахунок – 10:7 на користь Марка. Його суперником у 1/8 фіналу буде переможець пари Янь Бінтао – Кріс Вейклін.

Окрім цієї зустрічі, стартували ще кілька поєдинків. Чжао Сіньтун веде в матчі з Джеймі Кларокм 7:2, а Ронні О'Салліван поки що сильніший за Девіда Гілберта – 6:3. Ще у двох зустрічах результати більш несподівані. Шон Мерфі поступається Стівену Магуайру, а Баррі Хокінс - Джексону Пейджу. І там, і там фаворити поступаються з однаковим рахунком 3:6.

Чемпіонат світу. 1/16 фіналу (16-21 квітня):

Марк Селбі  – Джеймі Джонс  – 10:7