Олімпіакос – Шахтар – 1:0. 176 м'яких іграшок. Відео голу та огляд матчу

Дивіться відеоогляд благодійного матчу в Афінах

2361
0
Футбол 1

9 квітня донецький «Шахтар» зіграв із грецьким «Олімпіакосом» благодійний матч у рамках турне Shakhtar Global Tour for Peace. Зустріч пройшла в Афінах на Karaiskakis Stadium.

Донецька команда вийшла у футболках, на яких були написані міста України, які найбільше постраждали від атаки російських орків (Маріуполь, Ірпінь, Херсон, Волноваха, Буча, Чернігів тощо). Один із секторів містив на сидіннях 176 м'яких іграшок, за кількістю дітей, що загинули у війні. Глядачі стоячи аплодували українській команді.

Єдиний гол у матчі був забитий господарями поля на 22-й хвилині, коли Тікіньо Соарес додав у ворота м'яч, що відскочив від перекладини після удару партнера.

Товариський матч

9 квітня, Афіни (Греція)

Олімпіакос (Греція) – Шахтар (Україна) – 1:0

Гол: Тікіньо Соарес, 22.

Події матчу

22’
ГОЛ ! М'яч забив Тікіньо (Олімпіакос Пірей).
(6)

Відома оцінка Миколенка за матч із Ліверпулем, в якому він отримав травму
Футбол | 25 квітня 2024, 01:32 0

«Евертон» обіграв Клоппа та Ко 2:0, Віталій отримав травму та був замінений у перерві

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 20

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда